Červen 2007

Prázdniny! Léto! Dovolená! A happy children :D

29. června 2007 v 13:01 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho |  novinky na blogu
AHojky,miláčkové mí nejúžasnější (prázdniny na mě mají dost velký vliv :D),tak jak si užíváte ten pocit ,právě-skončila-škola-a-jsou-prázdniny-hurá-hurá-hurá-
milujju-toho-kdo-je-vymyslel?:D Já teda naprosto bezvadně,nemá to chybu :D Já svůj gympl miluju,to jako ne že ne,ale ruku na srdce-kdo z vás se netěší na prázdniny a miluje svou školu? moc vás asi nebude,co....D No,přejděme k těm ,,blogařským,, věcěm-za prvé se chci omluvit,ale ty dvě zakázky už dnes neudělám,protože jdu spát. Ne,opravd mi není pět let ani nejsem mamky miminko (náctiletý :D)-ale dneska přibližně o půlnoci budu v letadle směr Řecko,a já poletim v letadle poprvý v životě,kterej ovšem neni nijak dlouhej :D Já se tak moc těšim,že si to ani nedokážete představit :D Ale to jsem utekla od vysvětlení-protože práve protože :D No jdu spát protože si ten let chci užít a nechci o prospat.A bydlim v Plzni,takže cesta do Ruzyně taky neni nic moc kátkýho,minimálně hodinku si pojedeme v autíčku :D To je první věc,která navazuje na druhou-11 dní se budu slunit a okupat někde na řeckém Korfu :D No,takže 11 dní sem ani nemusíte chodit,já vam odpustim když se sníží návštěvnost,když budou prázdniny je jasný že tady moc lidiček nebude :D A já si odpustim každodenní pohled na toplist.cz a každodenní napsaní Charmed do vyhledávače :D raději se toho ušetřim :D Ale někdy kolem 11.července doporučuju sem kouknout,jelikož začnu aktualizovat jako drak a udělám nový silně letní design! těšte se (bez výhružky :D)!
No,tak si ty vaše prázdninky užijte,a na charmed-blogisek nezanevřete a pokud možno aspoň občas jukněte,ať ten letní design nedělam jen pro svý očička :D
A nebojte,zas taková nejsem,o prázkách sem moc přidávat nebudu ,jen toho 11. udělam mega aktuálku a pak se vrhnu do prázdninového víru jásání,koupání,opalování,blbnutí s kámoškama a s rodinnýma příslušníkama...
TAK DOST,MAGDO! :D DOst vykecáání,a už se s nima rozluč krátce :D
Mějte se famfárově,teda prázdinově,a doufam že až půjdu do města a kamkoliv jinam budu vidět pouze šťastné tváře školou povinných! A kdyby bylo hnusně? Nenechte si zkazit náladu,i v dešti se dá odpočívat nebo si užívat! :-)
Papa,ahoj,bye-bye,a mějte se no nejlíp to půjde!11.7. tady,na čtenou a prohlíženou (a na viděnou a naslyšenou :D)!
tyjo já nikdy neskončim! :D
A dost!
Papapaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Zakázka pro: Martina,Rose

28. června 2007 v 17:57 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho |  zakázky aneb moje tvorba na váš blog
Je tu hotová zakázka pro Martinu a Rose.
Martina:Wall všech čtyř u mostu.
Rose:Záhlaví na blog.

New designek:Dangerously

28. června 2007 v 16:44 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho |  designy
Vytvořila jsem new design,a musím říct,že mně se líbí. :-)Logo je v mém stylu ,,I love brushes,, (:D) a okraje jsem nechala jako v min. designu.
Název:Dangerously Mad
Autor:charmed-blogisek (Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho)
Od:28.6.2007
Feat.:Rose McGowan
Barvy:Červená,bílá,černá,šedá
Náhled:klik na celý článek

Rose:Interview Magazine Photoshoot

28. června 2007 v 13:47 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho |  ♥Rose/Paige♥
Rose má tři nové fotky do photoshootu z časopisu Interview magazine.Dvě z tohoto photoshootu už známe,zbylé jsou nové. Podle mě na nich Rose vypadá jako lehká děva.:D A mam dojem že na čtvrté fotce je vyfocena s Robertem Rodriguezem.

Alyssa&Tom z TH-stejná značka!

28. června 2007 v 13:29 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho |  extra
kámoška mi dala adresu na její blog,který je bohužel o TH který nesnášim abych jí napsala komentář,a hned na hlavní strašně byly dva obrázky Toma,kde má kšiltovku (pro něj tak úchylně typickou).Hned mi logo na ní bylo povědomý a pak mi došlo že tato značka a logo je i v kolekci TOUCH!

Alyssa ve sportovních TV pořadech

28. června 2007 v 12:30 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho |  ♥Alyssa/Phoebe♥
Alyysa se objevila v televizních sportovních pořadech Best Damn Sports Show a This Week In Baseball.
Alyssu Milano zkusili zapojit do sportovních TV. 8.května herečka,která v poslední době vypustila do světa nové dámské oblečení v souvislosti s MLBm,byla host v TV show ,,Dodgers on Demand,, (program channel 1) a ve Foxově ,This Week In Baseball''.

Ale,ale Lyssko! Že bys zkusila dělat do sportu? :D

Alyssa-Módní přehlídka TOUCH v New Jersey,23.6.2007

28. června 2007 v 12:21 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho |  ♥Alyssa/Phoebe♥
No jo,ALyssčin TOUCH už je opravdu hodně známý,tato přehlídka je toho důkaz. Alysska je tady na módní přehlídce kolekce TOUCH,kterou ona zorganizovala (nejen ona).Moc jí to sluší,je taková...v pohodovym stylu,rozpuštěný vlásky,džíny a mikča. A akce se konala v New Jersey 23.července 2007.

Shannen (módní policie)

27. června 2007 v 15:29 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho |  módní policie
Dlouho tu nebyla módní policie,tak tad můžete zhodnotit Shannen v úplně jiném stylu než obvykle.Takovej free style :D Podle mě jí to moc sluší,možná i víc než ten její styl dámy...

Wallpaper s Rose

27. června 2007 v 14:10 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho |  grafika
Tento wallpaper s Rose v podststaě vůbec neměl být viděn vašima očima. Tady je vysvětlení:Dlouho jsem si wally jen stahovala na různých českých i zahraničních stránkách,ale většinou jsem s nimi nebyla spokojená.Proto wally opět brzy nahradily pozadí do blogů,která mi vyhovovala.Teď když jsem se naučila grafiku ,jsem se rozhodla,že si nějaký ten wall zkusím,za to nic nedam,a když se povede dam ho na plochu. A začala jsem tvořit wall podle svých představ. Pak se mi ale opravdu zalíbil a řekla jsem si,že by byla škoda ho sem nedat,k dispozici pro věrné návštěvníky blogu (:D). Tak je tady! trval mi docela dost dlouho a aniž bych se musela začervenat nad samochválou můžu s klidem říct že se mi fakt moc líbí a zaujímá čestné místo na ploše mého compíku :-) (P.S:Myslim že když se čas od času pochválim neni to nic špatnýho,protože se dokážu i zkritizovat.) (P.P.S.:kdyby někdo měl jiné rozlišení a wall by pro něj byl moc ostrý může mi íct a já mu dám druhou,ménně ostrou verz.) (P.P.P.S.:Stahovala jsem kvůli němu asi deset novejch brushů,takže mi to dalo celkem práci :D A navigation je podle webů,je to prostě..no...ehm...navigace :D Jako místo a označení pro ty složky na ploše.)

Wallpaper pro Romanu

26. června 2007 v 21:10 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho |  zakázky aneb moje tvorba na váš blog
Předělávka wallu pro Romanu,podlě mě o 99% lepší.Akorát tam nen Paige,snad to neva.mně se tenhle wall líbí a moc :D Piště kdyžtak jestli vám taky

Alyssa-TOUCH show,New Jersey,23.-24.6.2007

26. června 2007 v 19:37 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho |  ♥Alyssa/Phoebe♥
Alyssa byla od 24.6.2007 do 23.6.2007 na nějaké akci související s její kolekcí TOUCH.Moocky jí to sluší,ty náušnice a účes nemají chybu! P.S:Bylo to v New Jersey!
Fotky z 23.června 2007:
24.června 2007:

Logo pro Phoebe Halliwell/Kittie Corpse

26. června 2007 v 15:33 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho |  zakázky aneb moje tvorba na váš blog
Tak tady je slibované logo pro Kittie,na kterou jsem jaksi pozapomněla,snad se ti bude líbit a tím si to vynahradíš! :D Brzo byste toto logo měli najít na www.alyss.blog.cz ,pokud si to Kittie nerozmyslí až ho uvidí :D

Dodgers bunda

26. června 2007 v 14:08 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho |  extra
Našla jsem fotečku,a tam má můj příbuzný bundu s nápisem Dodgers,což je tým který podporuje Alyssa a nosí oblečení také s nápisem Dodgers. Tady jsou fotky strejdy a Alyssky.

Wallpaper pro Phoebe

26. června 2007 v 13:25 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho |  zakázky aneb moje tvorba na váš blog
Tady je wallpaper pto mou sestřičku (:D) phoebe,mně se to dost líbí,na to že jsem se brushe a tak začala učit používat...:-) Tak jukněte a hodnoťte jestli to máte zapotřebí :D
P.S:Omlouvam se že je to tak trochu nekvalitní,to je kvůli exportaci na blog.

Blend pro Marka

26. června 2007 v 12:00 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho |  zakázky aneb moje tvorba na váš blog
Ahojky,mam tu blendík pro Marka,je podle jeho představ:do modra,všechny Charmed kromě Prue,osmá série.Billie jsem tam nedala,snad jsi to myslel takhle.A opět prosím shovívavost,poprvé jsem použila brushe,učim se! :D

Blend pro Romanu

25. června 2007 v 17:51 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho |  zakázky aneb moje tvorba na váš blog
Tady je teda ten,,veselý obrázek,, pro Romanu. No nevim,nevim jak se bude líbit :( Mně přijde takovej nic moc :(

Ikonka s Lyssou

25. června 2007 v 17:04 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho |  ikonky
Udělala jsem si další ikonka,je s Lyssou a líbí se mi :D Ta samochvála...:D Ale jo,já se dokážu i zkritizovat :D Opět jsem do už hotového obrázku nenašla na compíku vhodný font,a aby byl výsledek dokonalý řekla jsem že se na to nevykašlu a prohledam dafont jestli tam nebude něco co do toho bude perfektně pasovat. A výsledek...?


Víte že...Alyssin pejsek

25. června 2007 v 16:49 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho |  ♥Alyssa/Phoebe♥
Přínáším takovou zajímavůstku o Lyssce,určitě si pamatujete jak fotila photoshoot pročasopis o zvířatech Animal Times,a podporovala vegetariány v šatech ze salátu ;-)No,a fotila se s jistým pejskem.To ví všichni. Ale míň vás asi ví,že ten pejsek se kterým se fotí je její vlastní fenka Lucy!
Důkaz (foto):

Bannery s Holly

24. června 2007 v 21:27 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho |  ikonky
Tady jsou dva nové bannery s Holly (jako vždy klikací).


Black list-hrongab.blog.cz

24. června 2007 v 19:53 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho |  black list
Opět náhodou jsem nalezla kopčící blog.