Říjen 2007

Logo Paige Matthews

31. října 2007 v 22:26 design for you
Tak,jako první novinku do designů pro vás jsem udělala logo s Paige Matthews,v hodně kontrastních barvuškách (to miluju :-),takže je to spíš pro takové ty kreativní lidi,co mají rádi všechno originální a maj rádi grafické lahůdky ;-) Takže ej tam černá proražená sytě růžovou a sytě žlutou. Použila jsem vrstvení,text,<ořezání obrázků>,brushe,brushe a brushe a nově naučený efekt <Chytré vyhlazení> *IN LOVE* :-* <3. S výsledkem jsem spokojená,tak to kdyžtak použijte. Jako bonusek je tu banner :-) Kdybyste s čímkoliv potřebovali pomoct,poradit,pište do komentářů nebo na mail <piperhalliwellwyattm@centrum.cz>. A když si logo dáte na blog,prosím,napište to do komentářů.
P.S.Logo je ve formátu png,ale na blog.cz se ještě vejde,má 236 Kb :-) Ale kdyby s tím někdo měl nějaký problém,stačí mě kontaktovat.

Design:ELEGANT

31. října 2007 v 19:03 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho |  designy
Tak,jak si mnozí nejspíš všimli,je tu nový design s názvem Elegant. Jsou na něm strašně krásný fotky Lyssie,já jsem vždycky věděla,že s nima jednou udělam design ;-) No,tak je to kombinace šedé a dvou odstínů zelené barvy. Zase jednou zaúřadovalo ořezávání obárzků,ne furt jenom razítko,protože dělat grafiku s razítkem je stejný jako nedělat nic :-D Protože razítko udělá všechnu práci za vás,teda pokud nemáte třeba PF,tam už je těžší udělat to tak,aby ten obrázek vypadal dobře.
Jo,by the way,zjistila jsem,že sekce For you (designy a tak) dost vázne,designy v ní jsou naprosto otřesné,takže teď budu dělat pár designů na vaše blogy. :-)

Učení...

30. října 2007 v 15:59 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho
Ahoj,tak v novém týdnu jsem ještě nic nepřidala,ale zejtra píšu test ze zemáku,fyziky a budu stopro zkoušená z infárny,tak sorry. Dneska bych chtěla udělat novej design,ne takovej chabej jako je tenhle nebo ty minulý 2-3... Tak až se naučim tak začnu tvořit :-)

60 000 visits!

28. října 2007 v 14:32 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho |  návštěvnost
Tak,mám potěšující zprávu,návštěvnost charmed-blogísku je od října 2006 přes 60 000 návštěv! Moc děkuju,když jsem blog zakládala vůbec mě nenapadlo že jednou budu mít na kontě 60 000 lidí... :-) :-* A jako obvykle malý blendík... :-)

Rose-Park Avenue 2007

28. října 2007 v 12:36 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho |  ♥Rose/Paige♥
Do photoshootu Rose pro Park Avenue (2007) přibyly dvě fotky,na jedné bych Rose poznala stěží,na druhé vůbec (vypadá tam fakt děsivě,jako chlap :D).Tak klikejte,mrkejte :D

Rose navrhla botičky

28. října 2007 v 12:24 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho |  ♥Rose/Paige♥
Jak už jsem říkala,Rose podepsala nějaké botky do aukce. Ale ona je i navrhla,takže jsou to originální boty (nebo jen jedna? :-) by Rose McGowan. Do aukce navrhovaly boty i takové hvězdy jako třeba Chalrze Theron,Sharon Stone,Oprah Winfrey,Courtney Cox a hvězda seriálu Zoufalé manželky Marcia Cross,ale i muži,například nám známý Eric Dane,který se v seriálu Čarodějky objevil jako přítel Phoebe Jason. Ceny bot se pohybovaly od 200$ do 1000$. Roseina botka byla k dostání za 200$,už je vydražena. Boty do akce věnovala firma Stuart Weitzman,která prodává boty (jak jinak). Musim říct,že orpoti ostatním má Rose tu botu dost tuctovou,ale jako je hezká,docela.
Navrhovaly se nejen botky,ale i kabelka,ovšem jen jedna,a podepisovaly ji hvězdy z FOX™ TEEN CHOICE AWARDS 2007,jako třeba Jessica Alba, Avril Lavigne, Emmy Rossum, Sophia Bush, Miley Cyrus, Jordin Sparks, Jaslene, Nikki Blonsky, Adrianne Palicki, Taylor Kitsch, Sum 41, Chingy, Nick Cannon, and Snoop Dog.

Logo pro paige

27. října 2007 v 21:33 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho |  zakázky aneb moje tvorba na váš blog
Tak je tu logo pro paige. :-) Mělo být z nějakých nejnovějších dílů,s novou P3 (překvapivě :D) a barvy byly na mně... Tak jsem to sladila do teplých barev,odstíny oranžové,růžové a občas i fialkové :-) Je tam použitá textura,která je ovšem vyrobena mnou :D,štětce,inkoust,vrstvení,razítko,ořezávání (jo,i ty sestry jako družičky,i naši nevěstu-docela fuška :D) at.d.
P.S.Je to uloženo v gif,takže se to dá nahrát na blog.cz,gif to sice znekvalitní asi o 5 procent,ale jpg asi o 50,nemluvě o textu,takže bych řekla že je to dobrý.

Rose na týdnu módy v Milánu a charita

27. října 2007 v 18:35 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho |  ♥Rose/Paige♥
Opět se hlásím,tentokrát se staronovými fotkami Rose z týdne módy v Milánu. Tentokrát je v modelu černém,s růžovou ,,vestičkou''.který jí podle mě vůbec nesluší, nesedí jí jak k vlasům,tak k nalíčení,prostě celkově se mi to nelíbí. Ale jinak model sám o sobě je krásný...:-) Jako další novinku pro Roseiny fanoušky tu mám její práci pro charitu,no teda práci,blbě řečeno, ,,jenom'' podepsala nějaké věci,které se zřejmě budou dražit. Na to se můžete kouknout TADY. No a na fotky z týdné módy se můžete podívat po kliknutí na blend :-) Opět s mým slavným tečkovaným rámečkem :D

Retouche Alyssa (+Ashley)

26. října 2007 v 18:55 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho |  retouche
Když tu byla Eliška/Alyssaka,dělaly jsme retuše,no a já jsem jí ukazovala jak je dělam na fotce Ashley Olsen,přijde mi škoda jí sem nedat,tak je tu. A pak jsem udělala retouchi Alyssy,ale ta není tak přirozená a pěkná.

Obrázek “http://s228.photobucket.com/albums/ee239/charmedblogisek/th_alyssa.png” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://s228.photobucket.com/albums/ee239/charmedblogisek/th_ashley.png” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Halloween...

26. října 2007 v 17:51 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho
Zdravím,nepřidala jsem už pár dní,ale včera se u nás slavil Halloween (pozvala jsem pár kamarádek :D a kecaly jsme) a spaly tu. Takže jsem neměla čas. Byla tu i Alysska (magic-charmed.blog.cz)
P.S.Já vím,že Halloween je 31.,ale to by se moc nehodilo :D

Role pro Holly!!!

23. října 2007 v 17:19 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho |  ♥Holly/Piper♥
Mam přímo superúžasnou zprávu pro všechny milovníky Holly (včetně mě :D). Holly se nám vrací po nějaké té době dky byla s mimčem na mateřský. Dostala novou roli ve filmu Point of Entry. Bude to nějaký thriller,trailer máte pod článkem. Holly zase konečně využije svůj herecký talent...

Rose NENÍ zasnoubená!

22. října 2007 v 17:03 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho |  ♥Rose/Paige♥
Víte,už když jsem ten prsten,který údajně dal Robert Rose jako zásnubák,viděla poprvé,přišel mi povědomý... Až teď,když jsem prohlížela starší fotky došlo mi,že ho Rose už měla hodněkrát. Například v roce 2007 ho měla už 31. dubna (viz. fotky,po kliknutí na obrázek s prstenem se vždy objeví celá fotka Rose.)
Ok,třeba jí ho dal Robert už v době,kdy ještě byl ženatý,jako symbolicky. Ale pak jsem si začla prohlížet i fotky staršího data,nejen z r. 2007. A doufám,že uznáte,že když Rose ještě Roberta moc neznala,nebo minimálně si nebyli tak blízcí,těžko jí mohl dát zásnubák :D No,a Rose ten prsten na sobě měla už v roce 2006,kdy s Robertem nijak neudržovali kontakt! Takže 2.dubna 2006 se podle mě sice znali,ale prostě nebyli si nějak moc blízcí. V tom příadě vysvětlete,co má znamenat prsten s diamantem na Roseině pravé ruce?
Takže... Co z toho vyplývá? Že si novináři zase hezky pohráli s pravdou... Netvrdím,že R&R nejsou zasnoubeni,ale skoro bych řekla,že je to výmysl novinářů lačných po novinkách,které každého šokují...Takže Rose a Robert spolu nejspíš chodí,ale o zásnubách bych nemluvila,natož o svatbě!

Design:Colorful Maze

21. října 2007 v 17:09 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho |  designy
Ahojky,tak je tu nový design,tentokrát bez varování :D Jmenuje se Colorful&Maze (barevný zmatek),myslím že název ho docela vystihuje. Je vytvořen z mých oblábených fotek Rose (vlastně spíš Paige,že...:D) a další údaje,které jsem vždycky psala pod sebe jako debil už už nenajdete,protože mě to nebaví psát,a navíc všechno co jsem tam psala máte v tomto článku uvedeno :D Datum,výrobce je asi jasný :D,do kdy se stejně nikdy nevědělo at.d.
Tak si ho užijte,a kdyžtak pište názory. Ještě dnes přidám svoje šokující odhalení :D (Teda snad dnes,ale je to fakt hustý...)...

Scream Queen 2007 není Rose...

20. října 2007 v 15:13 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho |  ♥Rose/Paige♥
No,tak bohužel,Rose ttento rok nezískala titul Scream královna,tedy Scream Queen...Ale zato Grindhouse byl nominovaný hned několikrát,například Scream director (režisér) pro Rodrigueze a Tarantina,takže si to Rose určitě užije i za Roberta :D

Alyssa v Tyra Bank's show

20. října 2007 v 14:58 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho |  ♥Alyssa/Phoebe♥
Včera jsem psala,že Alyssa byla 18.října v Tyra Bank's show a v článku byl i rozbor jejího oblečení ;-) Teď už jsem sehnala i fotky z té show. Alysska mluvila o depresích,které ji postihly,když se vrátila domů z jižní Afriky. Takže občas vrhala smutný ksichtíky,ale jinak to bylo dobrý.

ALyssa-Tyra Bank's Show,18.10,2007

19. října 2007 v 21:59 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho |  ♥Alyssa/Phoebe♥
Alyssa se včera (18.října 2007) objevila v Tyra Bank's show (v New Yorku). Myslim,že tahle show je něco jako u nás Uvolněte se,prosím,akorát o něco horší...:D No kdo může bejt lepší než Kraus? :D (Koukejte se za pět minut dívat!)
Myslim,že jí to moc slušelo,hlavně ten úžasnej top...*IN LOVE*!Nejsou sice fotky,kde je ona rovnou v té show,ale jen jedna ořízlá fotka,tak jí sem dám. Pokud chcete vědět,co má na sobě Alysss za oblečení (jako zančku) klikněte na celý článek,kde je rozbor jejího outfitu... :-)

Alyssa na zápase,říjen 2007

19. října 2007 v 19:39 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho |  ♥Alyssa/Phoebe♥
Alyssa byla někdy v říjnu (teď :D) na nějakym zápase. Já se ve sportech fakt nevyznam,takže vám neřeknu kde byla :D ale snad to stačí. Některý fotky jsou fakt roztomilý,dost se ksichtí,fotí s hráčema,dělá rozhovory... Stačí kliknout na následující blend (dělala jsem ho strašně dlouho,je celej mý tvorby,žádná textura,ale dost vrstev dohromady,taky jsem to kombinovala asi hodinu :D)...

Dějepis+relina=SMRTELNÁ KOMBINACE

17. října 2007 v 17:27 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho
Ahojky,fakt sorry,že jsem nenapsala,nepřidala,atd od včera,ale zejtra píšem dva testy (dneks abyl den baroka=chození po různejch třídách a kecání o baroku=super ulejvačka,ale občas nudná :D) takže se učim. No uznejte,relina aděják asi nejsou vaše oblíbené předměty,že...? :D Já mam dějepis ráda,když se nepíše test,a na relinu máme největšího úchyláka na světě,je mu 28,je to kněz,snaží se bejt ,,cool frajer,, ale je to spíš pako :DProtože je to kněz katolickej,tak žije v celibátu :D No bože,prostě je to debil. Jeho první slova bývají ,,Přátelé a kamarádi,to je fakt brutální... '':D
Děják už umim,tak ještě relinu a je to v suchu...Páč dějepis byl strašně dlouhej :D
No nic,tak teda mi držte palce,když se to rychle naučim,možná ještě dnes přidam. :-)

Video o Rose&Robertovi

15. října 2007 v 18:40 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho |  ♥Rose/Paige♥
Taak,sehnala jsem pro vás jedno videjko o vztahu Rose a Roberta Rodrigueze. Rose prý o něm řekla žeje jejíí nej kámoš... :D Zajímavé... :D No,to video je anglicky,ale je to lehký,řekla bych že tomu porozumíte všichni... Taky vám přijde že americký lidi v televizi děsně řvou? :D Jo,věděli jste,že Rodriguez má s tou bejvalou manželkou 5 dětí? To je docela hnusný,že jí opustil... :( A Rose se v tom videu děsně nakrucuje,jak je tam jak pözuje fotografům,tak z tohohle úhlu pohledu,když ještě nevidíme ty fotky,mi to přijde dost umělý...
P.S.Po kliknutí na obrázek se vám zobnrazí článek o jejich vztahu,a napravo uvidíte to videjko. Je docela hustý :D

Logo pro sexy-halliwell

15. října 2007 v 17:37 | Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie Combs Donoho |  zakázky aneb moje tvorba na váš blog
Tak tady je logo pro sexy halliwell. Jsou na něm všechny sestry ze staré P3 a přechází z růžové do oranžové barvy,takže moc enni podzimní anni zimní :D Neva? :D Použila jsem brushe,vrstvení,přechody,patterny. A samo text. Jo,je sice poměrně jednoduché,ale myslim že se celkem povedlo. Dokonce jsem chvíli přemýšlela,že ho dám sem na blog,ale řekla jsm si že tak sobecká nebudu :D